(+420) 733 539 101 Po-Čt 8-16
Eshop
Adresa provozovny
Táborská 175, Brno 615 00
tel.: 733 539 101, 777 093 101
prodejvlasu@seznam.cz

provozní doba: Po – Čt 8 – 16
Evropské vlasy
Ruské vlasy
Zpracování vlasů - Micro Ring, Keratin, New Tape

Evropské vlasy

Evropské vlasy nabízíme pouze přírodní bez povrchových chemických a jiných úprav s garancí zachování směru růstu vlasů, většinou nebarvené tzv. panenské. Každý cop je originál a je vždy z jedné hlavy. Každý cop má vlasní cenu, která se odvíjí od výkupní ceny. U evropských vlasů doporučujem osobní výběr na naší provozovně v Brně.

U Evropských vlasů poptávka několikanásobně převyšuje nabídku, proto jsou Evropské vlasy velmi nedostatkové. Objednání a ověření dostupnosti je možné pouze telefonicky, nebo osobně na provozovně v Brně

Země původu:
Česko, Slovensko, Polsko, Ukrajina.
Popis vlasů:
Velmi kvalitní, jemné a lesklé panenské vlasy. Rovné, jemně vlnité nebo kudrnaté. Bez chemických úprav.
Barva vlasů:
od světlé blond (většinou dětské krátké vlasy) až po tmavě hnědou. Evropské vlasy prodáváme převážně v přírodní barvě. Vlasy je možné barvit i odbarvovat (pokud již nejsou odbarvené).


 

Záruka: Vlasy pečlivě vybíráme, kontrolujeme a myjeme. Díky naší kontrole jsme schopni zjistit vady vlasů, jako jsou: impregnace, chemické úpravy, cuchání vlasů, otočení vlasů (nedodržení jednosměrnosti)atd. Skryté vady vlasů, které nedokážeme rozpoznat (jako je cuchání při nošení a mytí po aplikaci), se projeví ihned po prvním mytí, nebo hned po prvních týdnech nošení. Proto u prodeje vlasů a produktů z přírodních vlasů je záruka dva měsíce (doba je dostatečná na projevení skrytých vad).

Záruka se nevztahuje:
- na lámání a třepení konců, barevnou nestálost (vlasy přírodní i barvené blednou díky vnějším vlivům, u vlasů barvených se barva vymývá). Jedná se o tzv. povahu věci.
- na nadměrné lámání z důvodu žehlení a kulmování.
- na vlasy, které klient/ka chemicky upraví (např. barvením, odbarvením, melírováním, trvalou, vlasovými kůrami jako je např. BK, a jiné).