(+420) 733 539 101 Po-Čt 8-16
Eshop
Adresa provozovny
Táborská 175, Brno 615 00
tel.: 733 539 101, 777 093 101
prodejvlasu@seznam.cz

provozní doba: Po – Čt 8 – 16
Suchý šampon
Vlasová péče Illuminant
Or & Argan - základní ingredience

Vlasová péče Illuminant
Šampon Illuminant Or & Argan

Výsledek: Velmi jemný a účinný šampon Or&Argan zanechává vlasy čisté a lehké.
Šampon Or&Argan dodává vlasům hydrataci a energii, aniž by je zatížil. Neobsahuje sulfát sodný, proto je vhodný i po aplikacích Brushing 3D, Or Absolut , Brazilského keratinu a barvení.
Použití: Mytí se provádí 2x. 1.Rozetřete šampon rovnoměrně na mokré vlasy. Vytvořte pěnu, vmasírujte a opláchněte. 2.Přejděte na druhou aplikaci šamponu. Vytvořte pěnu. Pěnu nechte několik sekund působit a opláchněte.

Balení: 250ml, 1000mlMaska Illuminant Or & Argan

Použití: Po umytí šamponem naneste masku na délky a konce. Masku rovnoměrně rozčešte hřebenem. Nechte působit 5 minut a opláchněte. Problémové a citlivé vlasy po nanesení masky zabalte do teplého ročníku. Nechte působit 10 minut a opláchněte.
Výsledek: Maska Or & Argan zanechává Vaše vlasy hladké a hebké bez jakéhokoliv zatížení. Její hluboký účinek zvyšuje objem vlasů, regeneruje a chrání před vnějšími vlivy. Vaše vlasy jdou snadněji rozčesat, mají větší objem, jsou viditelně zdravější a září již po první aplikaci.

Balení: 300ml, 1000mlFluid Illuminnant Or & Argan

Aktivuje se teplem fénu. Okamžitě proniká do vlasové struktury. Hloubkově hydratuje a vyživuje. Chrání vlasy při žehlení, foukání a před vnějšími vlivy. Zanechává vlasy hladké, hedvábné a lesklé.

Použití na velmi citlivé nebo poškozené vlasy:
Na mokré vlasy před použitím šampónu aplikujte fluid do všech partií. Naneste a rozčešte do všech vlasů. Zabalte vlasy do fólie a teplého ručníku. Nechte působit 10-15 minut. Vlasy navlhčete a umyjte Šamponem Or & Argan. Naneste Masku Or & Argan. Masku nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte. Vysušte fénem. Po vysušení naneste malé množství Fluidu na prsty a aplikujte do délek a konců vlasů. Učešte. Výsledek: Hydratace a intenzivní rekonstrukce vlasů s leskem zlata.

Použití na všechny typy vlasů:
Po použití šamponu a masky Or & Argan, aplikujte do vlhkých vlasů malé množství fluidu na délky a konce, neoplachujte. Pokračujte ve stylingu. Výsledek: Vlasy jsou hydratované, hebké a lesklé.

Použití na suchou a problémovou pokožku hlavy:
Pro velmi suchou pokožku hlavy, lupénku ve vlasových partiích nebo výrazné odlupování pokožky hlavy, platí nanést malé množství fluidu na postižené oblasti.  Pro optimální účinek nechte působit minimálně 30 minut. Pak použijte šampón a masku řady Or & Argan. Výsledek: Snižuje nebo eliminuje lupy, zmírňuje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasy od vlasového váčku.

Balení: 60ml, 100mlTotal Éclat 3 Fáze rozjasnění - Illuminnant Or & Argan

Umění péče pro lesk vašich vlasů
Bezoplachová péče s účinky proti stárnutí, poskytuje desetinásobnou péči.
Jeho tajemství? Rostliny a minerály, které poskytují trojí účinek:

  •     Restrukturalizuje vlasové vlákno
  •     Regeneruje a udržuje optimální hydrataci.
  •     Zabraňuje předčasnému stárnutí vlasů

Spojení těchto tří účinků zajišťuje metabolické a fyziologické funkce buněk s cílem omezit předčasné stárnutí vlasů a zachovat jejich vitalitu.
Základní aktivní složky 3 Fázové péče jsou:

  •     Keratin: poskytuje výživu, opravu a revitalizaci všech typů vlasů, Vlasy jsou jemné, pružné a lesklé.
  •     Rostlinný olej: Bohatý na vitamíny a nenasycené mastné kyseliny. Proniká do vlasového vlákna a tvoří ochranný film. Obnovuje sílu, vitalitu, pružnost a lesk u suchých, lámavých vlasů.
  •     Arganový Olej: silný antioxidant. Je bohatý na Omega 6 a vitamín E, které jsou základem obnovy buněk a zabraňují předčasnému šedivění vlasů a zachovává jejich krásu.
  •     Minerální částice: poskytují tepelnou a sluneční ochranu. Optimalizují jas.

Použití: před použitím protřepat. Nastříkejte na mokré vlasy po umytí jako závěrečnou péči, nebo na suché vlasy. Rozčešte. Neoplachujte. Pokračujte v úpravě účesu.
Výsledek
: snadné rozčesávání, hydratace, oživení vlasů. Ochrana před teplem a vnějšími vlivy.


Balení: 200ml